Ruffian

28. ledna 2015 v 19:10 | •Plňaska• |  Něco o koních
Chci Vás seznámit s dostihovou legendou jménem Ruffian..


Určitě jste o této kobylce už slyšeli.Mladá,nevšední kobylka s velkou budoucností..Kobyla s velkým srdcem..
Jako dvouletá přešla do tréninku k Franku Whiteleymu.Ten v ní viděl opravdou šampionku.Kamkoliv byla přihlášela,vyhrála.Bohužel zemřela v pouhých 3 letech.Její osudnou chvílí se stal dostih,ve kterém běžela pouze ona a Foolish Pleasure.Dostih měl rozhodnout,který z dvou koní je lepší.Ruffian dokonce vedla o půl délky ! Když v tu chvíli si zlomila obě sezamské kůstky..Žokej se jí snažil zastavit,ale Ruffian si šla za tím,co milovala.Snažila se vyhrát.Byla převezena na veterinární chirurgii,kde ji operovali.Vypadalo to docela nadějně,ale když se Ruffian probrala,myslela si,že stále běží závod..Začala sebou házet..Zlomila si i druhou nohu..Bylo rozhodnuto,Ruffian museli navždy uspat.

Doporučuji si pustit film.Sice jsem u toho brečela jak 3-letý dítě,ale stálo to za to.Opravdu neuvěřitelná kobyla a opravdu smutný příběh.Kdykoliv si na to jen vzpomenu,je mi do pláče.


Byla to prostě osobnost :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nixi Nixi | 2. února 2015 v 17:29 | Reagovat

♥ ♥ ♥ Prosíííím,prosííím ♥ ♥ ♥
Prosíííím,prosíííím lidičky o hlásky :) :) :) pro Oliverka,jde hlasovat jednou co 24hodin.Děkují mocinky moc Všem za podporu :) http://nejmiminko.extra.cz/miminka/oliver-nikol-kuchynkova?_fid=xooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama